fbpx
   
מחפשים הדברת פשפשי מיטה? אהלן וסהלן פיקום.נבחרנו למדבירים של תל אביב לפי מגזין טיים אאוט ואם כל זה לא מספיק תוכלו לקרוא עלינו כמה המלצות ממידרג.
הדברת פשפשי מיטה:בהדברת פשפשי מיטה ישנן שלושה שלבים והרי הם לפניכם: השלב הראשון:שאיבת כל החדרה בעזרת שואב אבק חזק – הדברה ללא ביצוע פעולת שאיבה אינה אפקטיבית! שואב אבק חזק יכול לסייע בפעולות ההדברה בהפחתת כמות הפשפשים, אך לא להסיר את ביצי הפשפשים משום שהן מודבקות למצע בעת ההטלה.לאחר שאנו שואבים את המזרנים אנו עוטפים אותם בניילון נצמד (כזה של הובלות).השלב השני:הדברה בעזרת קיטור יבש – שיטה אפקטיבית מאוד לקטילת כל הדרגות. שיטה זו נמצאת בשימוש הולך וגובר, בעיקר משום הצורך בביצוע הדברה במזרונים ללא שימוש חומרי הדברה. לשיטה זו חיסרון ברור – ההשפעה היא לטווח קצר ואינה שארתית. הדברה זו חייבת להיות משולבת עם אמצעים נוספים משום שלא ניתן להשיג בעזרתה הדברה מלאה. יש ליישם את הקיטור באופן ישיר על הפשפשים, בכל נקודות המסתור. עם סיום הטיפול בקיטור אנו עוברים במהירות רבה אל עבר..השלב השלישי: חומרי הדברה לקטילת הפשפשים שלא נקטלו. לאחר הטיפול בקיטור תבוצע הדברה לפשפש המיטה באמצעות חומרי הדברה יעודיים לקטילת פשפשי המיטה.
רק שילוב של שלושת הפעולות הנ”ל מונע ופותר את מטרד פשפש המיטה ומאפשר לכם לחזור לישון בשקט ובשלווה, מבלי לחשוש מעקיצות נוספות במהלך הלילה.

בואו נלמד יחד על הדברת נמלים  (יש גם סרטון)

בואו ללמוד עוד על הדברת פרעושים  (יש גם סרטון)
מי אתה מזיקיס המדביר היווני? ולמה יווני?
כמה עולה הדברת פשפשי מיטה? וכמה עולה הדברת חדר אחד בלבד?

מי רשאי לבצע את עבודת ההדברה? והאם בכלל יש לכם רישיון הדברה?

 התשובה הקצרה היא ודאי שיש לנו רישיון הדברה (מ.ר. 2110 דור הלל לוי) והתשובה הארוכה היא שזה לא כל כך משנה אם יש רישיון או אין רישיון למה אתה מתכוון? הכוונה היא שבראש ובראשונה אתם צריכים להיות אחראיים ולשאול אותנו באילו חומרים אנחנו משתמשים. מה הכוונה? יש יותר מחומר אחד? יש בשוק מגוון חומרי הדברה, חלקם מסוכנים יותר וחלקם מסוכנים פחות. חלקם נחשבים יותר ירוקים וחלק פחות. על כל חומר מפורטים מרכיביו וכמה זמן צריך להיות מחוץ לאזור המרוסס. אנו משתמשים בחומרים שונים להדברות שונות (למשל חומר של הדברת פרעושים שונה מחומר של הדברת ג’וקים). אנו נשמח להראות לכם (ואף לשלוח לכם בוואטסאפ) את תווית חומר ההדברה כדי שהתהליך יעשה בצורה השקופה ביותר.

אילו הדברות אתם מבצעים?

הדברת פשפשי מיטה במחירים לכל כיסהמחירון שלנו גלוי ושקוף, אנחנו מהזולים בשוק (לא מתחייבים על הנמוך ביותר ובטח שאנו לא היקרנים ביותר). לכל עבודה מצורפת אחריות בכתב (ובמייל) והגעה חוזרת היא כמובן ללא תשלום (דבר שלא מובן מאליו אצל חברות הדברה אחרות).להלן כמה מחירים (המחירון המלא בקישור)הדברת פשפש המיטה לחדר – 800 – 1200 ש”ח הדברת פשפש המיטה ל 2 חדרי שינה ויותר – יש להתקשר כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת (תלוי בנגיעות פשפשי המיטה ובגורמים נוספים)בהדברת פשפשי מיטה המחירים יכולים לנוע עד ל 2000 ש”ח לחדר וצפונה אצל מדבירים מסויימים. התקשרו, ספרו לי מה בדיוק הבעיה ונראה כיצד נוכל לעזור במחירים הטובים ביותר.

אז איך מזמינים הדברה? 1. אתם מתקשרים או שולחים הודעה (באתר) או בוואטסאפ (בקלות) 2. אנחנו קובעים הדברה לאחר שהבנו נגד מה אנחנו מדבירים. 3. בתום השיחה אתם מקבלים הודעה מפורטת כיצד עליכם להכין את הבית טרם הגעת המדביר. 4. יום לפני מועד ההדברה אתם מקבלים טלפון או הודעת תזכור לגבי השעה שבה נקבעת ההדברה. 5. חצי שעה לפני ההגעה אליכם אתם מקבלים טלפון מאיתנו המודיע על הגעתנו הצפויה. 6. לאחר ביצוע ההדברה אתם מקבלים הוראות מפורטות כיצד עליכם לנהוג (זמן כניסה מחודש לבית, כיצד לנקות, באיזה חומר השתמשנו, כיצד הדברנו וכו’). 7. חשבונית ואחריות מפורטת במייל מגיעה אליכם מיד בסיום ביצוע ההדברה (אין אצלנו משפטים כמו “תראו לי תעודת אחריות” על מנת לממש את האחריות במידת הצורך) 8. כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה אתם תקבלו הודעה בדבר שביעות רצונכם מהתוצאות (רוצים לפתוח אתכם מערכת יחסים שתרגישו פתוחים איתנו ושתהיו הכי מרוצים בעולם). 9. בעזרת השם תחזרו אלינו גם בשנה הבאה (גם אם אין מזיקים חשוב לשמור על המצב הקיים).

10. תודה שקראתם.

WhatsApp chat