fbpx
הדברת עכברים זה מזיקיס

איחרנו להדברה? ההדברה חינם!

מחפשים הדברת עכברים? כמו שהתינוק שלי אומר..הגענוווו 

נבחרנו למדבירים של תל אביב לפי מגזין טיים אאוט ואם כל זה לא מספיק תוכלו לקרוא עלינו כמה המלצות ממידרג.

הדברת עכברים
עכבר מצוי הנקרא גם עכבר הבית הינו בעל מבנה גוף קטן, אוזניים גדולות, חוטם מחודד ורגליים קטנות. צבע העכבר גבו אפור והבטן בהירה.

מזון העכבר הינו זרעים, ירקות ועוד טורפים קטנים. גללי עכבר הבית קטנים ושחורים. אורך גוף העכבר הינו 9 ס”מ והוא חי כשנה וחצי, נע בעיקר בלילה למרחקים של 10 מטר.

עכבר הבית לא חייב לשתות מים יום יום כדי לשרוד, יכול לשרוד עד חודש ללא מים.

כיצד מבוצעת הדברת עכברים?
 אנו נדביר את העכברים באמצעות רעלים מושהים, נוגדי קרישה בשם רעלים אנטיקאגולנטים. משמעות הרעלים המושהים היא שרק 3-4 ימים אחרי שהעכברים נוגסים מהרעל הם מתים. הסיבה הינה כדי שהעכברים לא יקשרו בין סיבת המוות לרעל.

בנוסף על מנת להדביר את העכברים אנו נשתמש במלכודות כגון –

מלכודות קפיץ, מלכודות כלוב, תיבות האכלה, הכל בהתאם למתאר הבית ולבעיה שהתעוררה (תראו את הוידאו ותבינו מה הכי טוב!) 

הדברה ירוקה כנגד עכברים

מאחר ובהדברת עכברים לא משתמשים כלל בריסוס המונח “הדברה ירוקה לעכברים” הוא סר טעם. ברעלים בהם משתמשים להדברת עכברים אין שום דבר ירוק (למעשה הם בצבע כחול או ורוד) והם רעילים לכולם, אבל וזה אבל גדול רק אם אוכלים אותם. מאחר ואת הרעלים מניחים בתוך תיבה סגורה המכונה תיבת האכלה לעכברים אין שום חשש שבעל חיים אחר או תינוקות יגעו ברעל מאחר והדרך לרעל חסומה (הן בגודל של התיבה והן על ידי מפתח מיוחד). אין צורך לצאת מהבית לאחר הדברת ע כברים מאחר ולא משתמשים בריסוס אלא רק במלכודות וברעלים (בהתאם לצורך ולנסיבות כמובן).

בואו נלמד יחד על הדברת פשפשי המיטה  (יש גם סרטון)

בואו ללמוד עוד על הדברת ג’וקים (יש גם סרטון)
מי אתה מזיקיס המדביר היווני? ולמה יווני?

כמה עולה הדברת חולדות?

וכמה עולה הדברת עכברים?

מי רשאי לבצע את עבודת ההדברה? והאם בכלל יש לכם רישיון הדברה?

התשובה הקצרה היא ודאי שיש לנו רישיון הדברה (מ.ר. 2110 דור הלל לוי) והתשובה הארוכה היא שזה לא כל כך משנה אם יש רישיון או אין רישיון למה אתה מתכוון? הכוונה היא שבראש ובראשונה אתם צריכים להיות אחראיים ולשאול אותנו באילו חומרים אנחנו משתמשים. מה הכוונה? יש יותר מחומר אחד? יש בשוק מגוון חומרי הדברה, חלקם מסוכנים יותר וחלקם מסוכנים פחות. חלקם נחשבים יותר ירוקים וחלק פחות. על כל חומר מפורטים מרכיביו וכמה זמן צריך להיות מחוץ לאזור המרוסס. אנו משתמשים בחומרים שונים להדברות שונות (למשל חומר של הדברת פרעושים שונה מחומר של הדברת ג’וקים). אנו נשמח להראות לכם (ואף לשלוח לכם בוואטסאפ) את תווית חומר ההדברה כדי שהתהליך יעשה בצורה השקופה ביותר.

אילו הדברות אתם מבצעים?

הדברת עכברים במחירים סבירים

המחירון שלנו גלוי ושקוף, אנחנו מהזולים בשוק (לא מתחייבים על הנמוך ביותר ובטח שאנו לא היקרנים ביותר). לכל עבודה מצורפת אחריות בכתב (ובמייל) והגעה חוזרת היא כמובן ללא תשלום (דבר שלא מובן מאליו אצל חברות הדברה אחרות).

להלן כמה מחירים (המחירון המלא בקישור)

הדברת עכברים  לדירה – 300 – 450 ש”ח
הדברת עכברים לבית פרטי – 350 – 500 ש”ח
הדברת עכברים לבניין (2-5 קומות) 350 – 500 ש”ח
הנחות של עד 50% בהזמנת ריסוס לדירה כאשר מבוצעת הדברה בבניין!

אז איך מזמינים הדברה? 1. אתם מתקשרים או שולחים הודעה (באתר) או בוואטסאפ (בקלות) 2. אנחנו קובעים הדברה לאחר שהבנו נגד מה אנחנו מדבירים. 3. בתום השיחה אתם מקבלים הודעה מפורטת כיצד עליכם להכין את הבית טרם הגעת המדביר. 4. יום לפני מועד ההדברה אתם מקבלים טלפון או הודעת תזכור לגבי השעה שבה נקבעת ההדברה. 5. חצי שעה לפני ההגעה אליכם אתם מקבלים טלפון מאיתנו המודיע על הגעתנו הצפויה. 6. לאחר ביצוע ההדברה אתם מקבלים הוראות מפורטות כיצד עליכם לנהוג (זמן כניסה מחודש לבית, כיצד לנקות, באיזה חומר השתמשנו, כיצד הדברנו וכו’). 7. חשבונית ואחריות מפורטת במייל מגיעה אליכם מיד בסיום ביצוע ההדברה (אין אצלנו משפטים כמו “תראו לי תעודת אחריות” על מנת לממש את האחריות במידת הצורך) 8. כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה אתם תקבלו הודעה בדבר שביעות רצונכם מהתוצאות (רוצים לפתוח אתכם מערכת יחסים שתרגישו פתוחים איתנו ושתהיו הכי מרוצים בעולם). 9. בעזרת השם תחזרו אלינו גם בשנה הבאה (גם אם אין מזיקים חשוב לשמור על המצב הקיים).

10. תודה שקראתם.

WhatsApp chat