fbpx
הדברת חולדות זה מזיקיס

איחרנו להדברה? ההדברה חינם! (תאמצו חתול ותחסכו הדברה)

מחפשים הדברת חולדות? זה ה URL שלכם. 

נבחרנו למדבירים של תל אביב לפי מגזין טיים אאוט ואם כל זה לא מספיק תוכלו לקרוא עלינו כמה המלצות ממידרג.

הדברת חולדות:

חולדה מצויה הידועה גם בשם חולדת העליות הינה בעלת מבנה גוף צר וארוך, אוזניים גדולות, חוטם מחודד וזנב ארוך יותר מהראש ומהגוף ביחד.

צבע גב החולדה נע בין חום לשחור כאשר הבטן שלה לבנה, זנבה בדרך כלל – בגוון אחד. מזון החולדה המצויה בעיקר פירות וטריפת ביצים.

גללי החולדה המצויה ארוכים ודקים וצבעם שחור.

אורך גוף החולדה המצויה הוא 20 ס”מ והיא חיה שנה ויכולה לנוע בלילות למרחק של מאה מטר. חולדת העליות לא חייבת לשתות מים כדי לשרוד – החולדה המצויה יכולה להשיג מים ממיצי פירות.

חולדת החוף הידועה גם בשמה החולדה הנודדת בעלת מבנה גוף שמן יותר מהחולדה המצויה, חוטם פחות מחודד וזנב קצר יותר. צבע הבטן שלה לבן בהיר וצבע הגב חום. מזון חולדת החוף הוא כל דבר, חולדת החוף הינה אומניבורית (אהבתם את המילה?).

גללי חולדת החוף שחורים, רחבים ושמנים. אורך גוף חולדת החוף מעט גדול יותר מחולדת העליות, בערך כ – 22 ס”מ. חולדת החוף חייבת לשתות כל יום על מנת לשרוד.

כיצד נדביר את החולדות?

אני נדביר את החולדות באמצעות רעלים מושהים, נוגדי קרישה בשם רעלים אנטיקאגולנטים. משמעות הרעלים המושהים היא שרק 3-4 ימים אחרי שהחולדות נוגסות מהרעל הם מתות. הסיבה הינה כדי שהחולדות לא יקשרו בין סיבת המוות לרעל.

בנוסף על מנת להדביר את החולדות אנו נשתמש במלכודות – מלכודות קפיץ, מלכודות כלוב, תיבות האכלה, הכל בהתאם למתאר הבית ולבעיה שהתעוררה.

הדברה ירוקה כנגד חולדות

מאחר ובהדברת חולדות לא משתמשים כלל בריסוס המונח “הדברה ירוקה לחולדות” הוא חסר טעם. ברעלים בהם משתמשים להדברת חולדות אין שום דבר ירוק (למעשה הם בצבע כחול או ורוד) והם רעילים לכולם, אבל וזה אבל גדול רק אם אוכלים אותם. מאחר ואת הרעלים מניחים בתוך תיבה סגורה המכונה תיבת האכלה לחולדות אין שום חשש שבעל חיים אחר או תינוקות יגעו ברעל מאחר והדרך לרעל חסומה (הן בגודל של התיבה והן על ידי מפתח מיוחד). אין צורך לצאת מהבית לאחר הדברת חולדות מאחר ולא משתמשים בריסוס אלא רק במלכודות וברעלים (בהתאם לצורך ולנסיבות כמובן).

בואו נלמד יחד על הדברת פשפשי המיטה  (יש גם סרטון)

בואו ללמוד עוד על הדברת ג’וקים (יש גם סרטון)
מי אתה מזיקיס המדביר היווני?
ולמה יווני?

כמה עולה הדברת חולדות?

וכמה עולה הדברת עכברים?

מי רשאי לבצע את עבודת ההדברה? והאם בכלל יש לכם רישיון הדברה?

 

התשובה הקצרה היא ודאי שיש לנו רישיון הדברה (מ.ר. 2110 דור הלל לוי) והתשובה הארוכה היא שזה לא כל כך משנה אם יש רישיון או אין רישיון
למה אתה מתכוון?
הכוונה היא שבראש ובראשונה אתם צריכים להיות אחראיים ולשאול אותנו באילו חומרים אנחנו משתמשים.
מה הכוונה? יש יותר מחומר אחד?
יש בשוק מגוון חומרי הדברה, חלקם מסוכנים יותר וחלקם מסוכנים פחות. חלקם נחשבים יותר ירוקים וחלק פחות. על כל חומר מפורטים מרכיביו וכמה זמן צריך להיות מחוץ לאזור המרוסס.
אנו משתמשים בחומרים שונים להדברות שונות (למשל חומר של הדברת פרעושים שונה מחומר של הדברת ג’וקים).
אנו נשמח להראות לכם (ואף לשלוח לכם בוואטסאפ) את תווית חומר ההדברה כדי שהתהליך יעשה בצורה השקופה ביותר.

הדברת חולדות במחירים סבירים

המחירון שלנו גלוי ושקוף, אנחנו מהזולים בשוק (לא מתחייבים על הנמוך ביותר ובטח שאנו לא היקרנים ביותר). לכל עבודה מצורפת אחריות בכתב (ובמייל) והגעה חוזרת היא כמובן ללא תשלום (דבר שלא מובן מאליו אצל חברות הדברה אחרות).

להלן כמה מחירים (המחירון המלא בקישור)

הדברת מכרסמים לדירה – 300 – 450 ש”ח
הדברת מכרסמים לבית פרטי – 350 – 500 ש”ח
הדברת מכרסמים לבניין (2-5 קומות) 350 – 500 ש”ח
הנחות של עד 50% בהזמנת ריסוס לדירה כאשר מבוצעת הדברה בבניין!

אז איך מזמינים הדברה?
1. אתם מתקשרים או שולחים הודעה (באתר) או בוואטסאפ (בקלות)
2. אנחנו קובעים הדברה לאחר שהבנו נגד מה אנחנו מדבירים.
3. בתום השיחה אתם מקבלים הודעה מפורטת כיצד עליכם להכין את הבית טרם הגעת המדביר.
4. יום לפני מועד ההדברה אתם מקבלים טלפון או הודעת תזכור לגבי השעה שבה נקבעת ההדברה.
5. חצי שעה לפני ההגעה אליכם אתם מקבלים טלפון מאיתנו המודיע על הגעתנו הצפויה.
6. לאחר ביצוע ההדברה אתם מקבלים הוראות מפורטות כיצד עליכם לנהוג (זמן כניסה מחודש לבית, כיצד לנקות, באיזה חומר השתמשנו, כיצד הדברנו וכו’).
7. חשבונית ואחריות מפורטת במייל מגיעה אליכם מיד בסיום ביצוע ההדברה (אין אצלנו משפטים כמו “תראו לי תעודת אחריות” על מנת לממש את האחריות במידת הצורך)
8. כמה חודשים לאחר ביצוע ההדברה אתם תקבלו הודעה בדבר שביעות רצונכם מהתוצאות (רוצים לפתוח אתכם מערכת יחסים שתרגישו פתוחים איתנו ושתהיו הכי מרוצים בעולם).
9. בעזרת השם תחזרו אלינו גם בשנה הבאה (גם אם אין מזיקים חשוב לשמור על המצב הקיים).

10. תודה שקראתם.

WhatsApp chat